Henvendelser til Enhet for inntak i region vest oppdatert mars 2022

 

Bufetat region vest, Eining for inntak

Postadresse: Postboks 2233, 3103 TØNSBERG

Besøksadresse: Solheimsgaten 11, 5058 Bergen

                           Førde-Storehagen 1B, 6800 FØRDE

                           Stavanger- Statens Hus, Lagårdsvg. 44, 4010 STAVANGER  

Navn

 

Mobil

E-post

Avdelingsleiar Bergen

 

 

 

Linda Nytræ

 

466 19 873

Linda.Nytrae@bufetat.no

Avdelingsleiar Stavanger

 

 

 

Synnøve Gjerde Nyborg

 

466 19 445

Synnøve.Gjerde.Nyborg@bufetat.no

 Telefonliste avdeling Vestland

Navn

 

Mobil

E-post

Avdeling Vestland   466 19 100, tast 1

 

 

Akuttelefon

 

 

 

Vestland kontortid

 

466 19 078

 

Akutteam

 

 

 

Inger Anne Rosenlund

 

474 84 934

Ingeranne.Rosenlund@bufetat.no 

Ingvild Fauske Svabekk

 

466 16 827

Ingvild.Fauske.Svabekk@bufetat.no 

Hanne Lygre

 

466 15 683

hanne.lygre@bufetat.no 

May-Britt Fauskanger 

 

400 64 286

May-Britt.Fauskanger@bufetat.no 

Familiehjemsteam

 

 

 

Anne Grete Grevstad 

 

466 18 841 

Anne.Grethe.Grevstad@bufetat.no

Anne Marie Kvamsås 

 

466 15 196 

Anne.Marie.Kvamsas@bufetat.no

Ragnhild Meland 

 

466 15 802 

Ragnhild.Meland@bufetat.no

Kristine Maalen

 

466 15 906

Kristine.maalen@bufetat.no 

Institusjonsteam

 

 

 

Frank Atle Olsen 

 

466 19 867 

Frank.Atle.Olsen@bufetat.no

Kjetil Opskar 

 

466 16 799 

Kjetil.Opskar@bufetat.no 

Lars Håvik

 

466 15 807

lars.havik@bufetat.no 

Merete Breiteig

 

466 15 905

merete.breiteig@bufetat.no 

Kristine Merete Gjøstein

 

466 19 075

kristinemerete.gjostein@bufetat.no 

Trine Måge

 

466 15 904

trine.mage@bufetat.no 

Christina Toinie Kartvedt

 

466 16 252

christinatoinie.kartvedt@bufetat.no 

Camilla Therese Knutsen

 

466 16 239

camillatherese.knutsen@bufetat.no 

Veronica Helen Gjerde

 

474 84 941

veronicahelen.gjerde@bufetat.no 

Fagkoordinator

 

 

 

Tom Erik Lærkerød

 

466 18 989

TomErik.Laerkerod@bufetat.no

 Telefonliste avdeling Stavanger/Haugesund

NAVN

Mobil

E-post

Avdeling Stavanger/Haugesund

466 19 100-tast 2

 

Akuttelefon

 

 

Stavanger/Haugesund kontortid

466 18 833

 

Akutt

 

 

Grethe Rossebø

466 15 431

Grethe.Rossebo@bufetat.no

Maren Lemme (permisjon)

 

 

Nina Østebrød Skåra

466 17 626

Nina.Skara@bufetat.no

Lillian Haugsvær

466 15 874

lillian.haugsvar@bufetat.no  

Maren Lemme

466 19 451

maren.lemme@bufetat.no 

Familiehjemsteam

 

 

Åsne Johnsen Bakke

 

 

Ingebjørg Lillestøl Hebnes

466 19 453

Ingebjorg.Lillestol.Hebnes@bufetat.no

Tone Ranveig Hansen

466 19 861

Tone.Ranveig.Hansen@bufetat.no

Henvisninger foreldre-barn senter

 

 

Ingebjørg Lillestøl Hebnes

466 19 453

Ingebjorg.Lillestol.Hebnes@bufetat.no

Tone Ranveig Hansen

466 19 861

Tone.Ranveig.Hansen@bufetat.no

Trine Måge

466 15 904

trine.mage@bufetat.no

Christina Toinie

466 16 252

christinatoinie.kartvedt@bufetat.no

Familieråd

 

 

Randi Husveg

466 19 449

Randi.Husveg@bufetat.no

Institusjonsteam

 

 

Gro Tveita

466 19 462

Gro.Tveita@bufetat.no

Jane Byrkjedal

469 24 039

Jane.Byrkjedal@bufetat.no

Jorunn Seglem Asbjørnsen

466 18 225

Jorunnseglem.Asbjørnsen@bufetat.no

Marianne Lind

466 19 066

Marianne.Lind@bufetat.no

Silje Bru Hauge

466 18 202

Silje.Bru.hauge@bufetat.no

Randi Torstensen

466 18 835

Randi.Torstensen@bufetat.no

Ida Veland

 

ida.veland@bufetat.no 

Sindre Thunheim

466 18 843

sindre.thunheim@bufetat.no 

Anne Beate Mindestrømmen Simonsen

466 15 228

camillatherese.knutsen@bufetat.no 

Fagkoordinator

 

 

Arve Risnes

466 19 898

Arve.Risnes@bufetat.no

Se rutiner for inntak til akutt